Školitelé

Ing. Petra Kliková - Diplomovaný podolog České podologické společnosti z. s.

Oboru se věnuji od 2008, kdy jsem objevila tento svět péče o tělo, ruce, nehty a nohy. Setkala jsem se se spoustou specialistů, jež mne školili a v jistém bodě jsem zjistila, že je potřeba se tělu věnovat jinak, než je běžným zvykem.

 

Pojala jsem to celé jinak a vznikl unikátní projekt Hilarion – Podologický institut. Vnímám souvislost mezi medicínou, reflexologií, čínskou medicínou, pedikúrou, spirální dynamikou a dalšími obory jako jsou dermatologie, chirurgie, mykologie, fyzioterapie, diabetologie, psychosomatika aj..

 

Prevence, diagnostika aktuálního stavu chodidla, přístrojová pedikúra, rehabilitační cvičení, nehtová rovnátka, nehtové náhrady (protetika), korekční vložky do bot, individuální korektory, okluzní zábaly, odlehčení od bolesti, odběry biologického materiálu (mykózy) na kultivaci aj. Toto vše a mnoho více zahrne obor zvaný „Podologie.“

 

Přijďte se nechat vyšetřit, vyzkoušejte přístrojovou pedikúru a objevte třeba svět biomechaniky chůze, streotypů pohybů, PACT terapie na nehty s plísní (bezbolestné ošetření), nehtových rovnátek GOLD Stadt a mnoho jiného. Máme pro Vás vždy připraveno něco nového z oboru Podologie.

Jsem členka řídící rady České podologické společnosti z. s.

Zakladatelka školicího centra, podolog, pedikérka, manikérka, majitelka Hilarion - podologický institut

Alexandra Zemková

Oboru se věnuji od roku 1997, kdy jsem úspěšně dokončila studium na kosmetické škole. Tato práce mě velice baví a naplňuje, proto se snažím se neustále vzdělávat a rozšiřovat si své vědomosti. Největší odměnou je pro mě spokojený klient. Těším se na vás :)

Členka České podologické společnosti, z.s. - Podolog, pedikérka, kosmetička, manikérka

Please reload

Externí školitelé

Spolupracujeme se odborníky, za účelem dodání skvělého školení.

 

Proto se můžete na kurzech setkat i s hosty. Ti budou vždy uvedeni v tabulce školitelů u daného edukačního bloku.