Ošetření zarostlého nehtu - teorie a sledování lektora při práci

Kód: 149
Značka: Hilarion
5 000 Kč
Skladem

Naučit se, jak správně ošetřit zarostlý nehet, není otázka chvilky. Je mnoho typů deformací a každý klient má poněkud odlišný přístup. Pro začátečníka, to vůbec není jednoduché. Proto jsme tento kurz rozdělili na několik částí. 

1. část ošetření zarostlého nehtu (ZN) (kód 149)

2. nemoci nehtů a kůže, tejpování ZN a tamponáda (kód 179)

3. nehtová rovnátka Ross Fraser a Stedman (kód 143)

4. Praktická část - tvarování rovnátek Ross Fraser a Stedman (kód 197)

5. Praktická část - ošetření zarůstajícího nehtu, aplikace rovnátka, práce pod dohledem lektora (kód 155)

Detailní informace

Záruka kvality
Garance kvality
školení co Vás skutečně naučí
Like at home
Osobní přístup
Budete se u nás cítit jako doma
time is money
Neztrácejte čas
a přihlaste se na školení už dnes

Detailní popis produktu

1. část kurz Vás provede následujícím:

Kurz ošetření zarostlého nehtu vám poskytne dovednosti a znalosti potřebné pro správnou péči o toto specifické onemocnění nehtu. Zde jsou oblasti, které bude kurz zahrnovat:

  1. Diagnostika a hodnocení: Naučíte se rozeznávat příznaky a různé formy zarostlého nehtu. Získáte znalosti o diagnostických metodách a technikách hodnocení stavu klienta.

  2. Ošetřování a prevence: Kurz vás naučí správným postupům při ošetřování zarostlého nehtu. To zahrnuje správné zkrácení nehtu, aplikaci krytí pro udržení hygieny nebo elastických pásek pro zmírnění zarůstání, a používání speciálních nástrojů a technik pro zlepšení stavu nehtu, zbouraní ostré hrany, aplikaci tamponády.

  3. Hygiena nohou: Získáte znalosti o důležitosti hygieny nohou pro prevenci zarůstání nehtů. Naučili byste se správné postupy pro čištění a péči o nehty a okolní kůži, aby se minimalizovala pravděpodobnost vzniku problémů s nehty.

  4. Komplikace a terapie: Kurz zahrnuje informace o různých komplikacích spojených se zarostlým nehtem a způsobech jejich ošetření a domácí péče. Může se jednat o infekce, záněty nebo vznik granulační tkáně. Naučíte se, jak tyto komplikace rozpoznat a jakou zvolit terapii.

  5. Profesionální poradenství: Naučíte se poskytnout poradenství v oblasti komunikace s pacienty a poskytování odborných rad týkajících se prevence a péče o zarostlý nehet. Tato dovednost je důležitá, protože byste měli být schopni informovat klienty o vhodných postupech a radit jim, jak zabránit opakování problému.

Pamatujte, že specifický obsah kurzu se může lišit v závislosti na instituci, která ho nabízí. Je dobré vyhledat kurzy od renomovaných a akreditovaných poskytovatelů, kteří mají zkušenosti s ošetřením zarostlých nehtů.