Recenze

Hodnocení mých absolventek od roku 2008 :) 

školitelka Petra Kliková (majitelka Hilarion s.r.o., v minulosti majitelka značky Hoki)

 

Školení u Petry je dle mého názoru nejlepším startem pro profesionální dráhu nehtových designérek a pedikérek. Po 3/4 roce praxe od ukončení rekvalifikačního kurzu bez jakýchkoliv předchozích zkušeností pracuji v tomto oboru a zákaznice jsou od začátku spokojené, Péťa je úžasný člověk na kterého si během práce mnohokrát vzpomenu a vždy vím jak komu poradit, jelikož mě to naučila.. nikdy jsem se nedostala do úzkých, jen díky tomu, že Petru její práce baví a je velice  zodpovědná. Doufám, že se brzy uvidíme Péti:)  Všem designérkám a pedikérkách držím palce a přeji hodně úspěchů! Veronika M.

 

Ahoj Péto. Chci moooc poděkovat za naučení nehtíku a také za trpělivost. Jsem moc ráda že jsem kurz absolvovala. Myslela jsem že to nezvládnu, ale naštěstí mam certifikát už v ruce a to díky Tvému školení. Určo se ještě objevim mam u vás něco objednaného. A co vím na 100%, tak to že se mi bude po vás stýskat. Určitě kdo se k vám pujde učit, tak nebude litovat. Měj se krásně skládej básně a at je jen dobre. zdraví Hanka K.

Hanka K. (rekvalifikační kurz - Manikúra a modeláž nehtů technikou gel)

 

Dlouho jsem hledala školící centrum, kde tento kurz absolvuji. Po několika telefonátech a osobních schůzkách s různými lektorkami jsem byla hodně zklamaná. Když už jsem byla skoro smířena s tím, že si dělám pouze kurz na modeláž nehtů gelem. Našla jsem  studio Hoki.cz. Dostavila jsem se do studia na kávu, bylo mi vysvětleno jak to tu funguje a odcházela jsem spokojená, s prvním termínem v diáři. Nyní můžu říci, že to byla opravdu dobrá volba. S kurzem jsem naprosto spokojená, vládne zde přátelská atmosféra. S lektorkou Péťou doufám budeme i nadále v kontaktu :)

Pavla H. (rekvalifikační kurz - Manikúra a modeláž nehtů technikou akryl a gel, Nail Art

 

 

Ahoj holky, jestli se rozmýšlíte, kde si udělat kurz na modeláž nehtů, tak vám můžu něco říct o studiu HOKI.
       Už je to nějaký pátek co jsem kurz dokončila, jsem vostuda že jsem nenapsala dřív, ale aspoň to vidím s odstupem.

Jsem šťastná, že jsem si vybrala právě tohle studio, nejen přístupem, Péťa je úžasná, je s každým hned kamarád ale i náplní.
Když jsem chtěla kurz, vůbec jsem si nedokázala představit jak to bude probíhat. Myslela jsem, že to bude nějaká místnost s promítacím plátnem, kde se bude probírat teorie a pak pár stolů na manikůru kde budeme hromadně dělat nehty jako ve škole.
Co jsem potom po kurzu slyšela od některých nehtařek které chodily do jiných kurzů to je fakt nepřirovnatelné.
Teď vám napíšu hlavní body, které jsou předností školení u Petry a které jsem ocenila:
 + Studio je normální větší salón s více stoly.
 + Hodiny probíhají tak jak se to hodí vám, i o víkendech, podmínkou je vychodit předepsané hodiny.
 + Modelky na modeláž pokud nemáte dodává Péťa, jsou moc příjemné a zvyklé na to že snimi pracuje začátečnice.
 + Výuka probíhá hlavně praxí počítam, že jsem měla 16 modelek. Plus tréning nail art a airbrush
 + Jede se hned s bruskou. Docela to trvá, než se člověk zdokonalí a kurzy kde o bruskách jen píšou a pak je nepoužívají tak to je kničemu.
 + Péťa nedává přednost nějaké značce vyzkoušíte jich víc. A hlavně gel i akyl.
Dejte si pozor na to, že některé kurzy jsou sice levné, ale je vnich jen základ modeláž, potom si musíte dodělat ješťě nail art, air brush, práce s bruskou . Nekteré jsou třeba jenom akrylem nebo gelem a některé upřednostňují jen jejich značku a když to ve finále sečtete tak vás to vyjde dvakrát dráž než třeba tenhle kurz tak pozor!
Je taky fakt, že dobré nehty se nenaučí dělat každý. Vidím to každý den, když ke mně přicházejí nové klientky (jak se říká od konkurence). Ty holky to dělají už roky a není to dobré. Buť je nenaučily dobře základy, nebo prostě zabředli ve svém stereotypu a nechtějí se zlepšit a odtranit nedostatky.
V tomhle studiu se naučí nehty každý kdo chce, protože ten základ je dobrý. A tím už snad konečně skončím jsem strašně ukecaná.
Tak se těším že ve studiu uvidím nové tváře, dělám si totiž ještě kurz na pedikúru, ten je taky super Péťa má novou brusku s odsávánim tak budu umět i přístrojovou pááá

Lenka Z. (rekvalifikační kurz: manikúra, pedikúra, modeláž nehtů akrylem a gelem vč. Nail Artu)

 

 

Právě jsem dokončila kurz manikúra, a modeláž nehtů vč. nail artu a airbrush ve studiu Hoki s.r.o. a mohu jej všem vřele doporučit! Školitelka Péťa je profík, trpělivá, precizní  a účení pod jejím dohledem je zábavou. Naučí dělat krásné nehtíky, vše podrobně vysvětlí a v celém studiu panuje skvělá nálada. Studio má také velmi bohatý výběr všech věcí potřebných po manikúru a pedikúru. Doporučuji NAVŠTÍVIT jeho "obchůdek - eshop".

Petra P. (rekvalifikační kurz: manikúra, pedikúra, modeláž nehtů akrylem a gelem vč. Nail Artu)

 

Jedině HOKI.CZ. Školitelka Peťka perfektní ženská, pomůže, poradí a naučí. Již mám po kurzu, ale stejně docházím dál. Je jen málo míst, které mě dobíjí energií tak jako ve studiu u Peťky. Pokud si zrovna vybíráte kurz kam se přihlásit, zkuste to ve studiu HOKI.CZ, uvidíte - budete nadšeni a rádi, že jste se nepřihlásili někam jinam.

Katarina Sch.  (rekvalifikační kurz: manikúra, modeláž nehtů akrylem a gelem vč. Nail Artu)


Chtěla jsem se začít nehtíkům věnovat profesionálně a byla to náhoda, že jsem narazila právě na studio Hoki. Jsem za to nesmírně ráda a kdybych měla znova volit, bylo by to pravě tak. Slečna Petra Kliková je nesmírně milá, pracovitá, precizní a cílevědomá školitelka. Neustále studuje nové trendy a učí se novým věcem a to se snaží naučit i nás. Za celou dobu kurzíku, a že jsem chodila dlouho, se mi nestalo, že by Sl.Petra něco nevěděla, se vším si ví rady a nic není nemožné. Hodně jsem se toho naučila a doufám, že se ještě hodně naučím, člověk se učí celý život a proto můj kontakt s Péťou nekončí. Bála jsem se kurzu, že mně někdo bude "poučovat a chytračit", ale přístup je zde velice kamarádský, přesto však 100% profesionální. Pokud se chcete zdokonalit v nehtění a všeho, co se manikúry a pedikúry týká, navštivte Nehtové studio Hoki s.r.o., budete nadmíru spokojené.

Tereza M. (rekvalifikační kurz: manikúra, modeláž nehtů akrylem a gelem vč. Nail Artu)

 

Kurz v HOKI se mi velice líbil. Jsem velmi spokojená s výukou teorie a praxe - naše Petra školitelka je velmi příjemná, šíří kolem sebe harmonii a soulad, je ochtná a ráda pomůže a poradí v každé situaci a problému. Kurz byl velmi, velmi intenzivní a zajímavý. Našlo by se určitě mnoho důvodů a podnětů proč kurz prodloužit, ale to je již otázka individuální a záleží na každém z nás.

Pro Hoki.cz jsem se rozhodla, protože mi připadá nejlepší. V prodejně (kvalita, cena) a je mi sympatický široký výběr nabízeného sortimentu - jsem opravdu velmi spokojená a HOKi přeji mnoho úspěchů do dalších let a děkuji za příjemně strávené chvíle.

Lívia M. (rekvalifikační kurz: manikúra, pedikúra, modeláž nehtů akrylem a gelem vč. Nail Artu)

 

 

Hledala jsem dlouho nějaké studio,kde bych se něco naučila.Hledala jsem dloho a náhodou jsem našla Hoki.Toto studio je bezvadné a je tam velice příjemné prostředí.´Školitelka Péťa je super,ráda poradí a pomůže.Všem kdo chce v klidu pracovat a učit se doporučuji toto studio.

Marcela Č. (rekvalifikační kurz: manikúra, modeláž nehtů akrylem a gelem vč. Nail Artu)

 

Na toto školící centrum jsem narazila náhodou,  ale - bylo to to nejlepší, co jsem mohla vybrat. Školitelka Petra je pohodová, trpělivá a sluníčková duše, vždy ochotná poradit, pomoci. Mrzí mě,že už mám po kurzu, ta přátelská atmosféra mi mooc chybí.

Pokud si chcete udělat kurz, určitě a jednoznačně doporučuji !!!!!

Martina Š.   (rekvalifikační kurz: manikúra, modeláž nehtů akrylem)

 

 

Na toto školící centrum jsem narazila náhodou,
dlouho jsem hledala kurz kde jse da domluvit na termin a doba učení vyhovujicí maminku na mateřské

Na kurzu se mi líbí individuální přístup, flexibilní doba školení, možnost si vyzkoušet , materiálů a technik. 
Ve škole je super atmosféra a Petra školitelka je velmi příjemnáa trpělivá
Všem kdo chce v klidu pracovat a učit se doporučuji toto studio.
HOKi přeji hodně úspěchů.

Wissal S. (kurz zhušťování řas pomocí trsů, permanentní zhušťování řas technikou řasa na řasu)

 

 

Včera jsem absolovovala kurzík,teplý čaj pro zahřátí :o)) naprosto přátelská atmosféra,trpělivá,pohodová lektorka Péťa i modelka.Dnes už mám svoje nehtíky krásný,lehoučký...no luxus,dokoupila jsem si co jsem potřebovala a odcházela s ůsměvem.Děkuji Pétě i modelce za fajn kurzík.....přeji krásný nový rok 2011....Hanka.

Hanka (1denní kurz modeláže nehtů akrylem)

 

 

Jestli hledáte dobrý kurz na modeláž nehtů, tak přijděte do školicího centra Hoki. Sama jsem dlouho vybírala z nabídek na internetu a také díky recenzím jsem se rozhodla pro tento kurz i když musím dojíždět dost daleko. A nelituji. Vládne tu výborná atmosféra, Péťa a všechny lektorky jsou milé a velice ochotné pomocia vysvětlit každý problém, na který narazíte během práce. Hodně jsem se naučila, poznala bezva lidi a velice jim dkuji za vše co pro nás udělali.

 Zvezdanka B. (rekvalifikační kurz: manikúra, pedikúra, modeláž nehtů akrylem a gelem vč. Nail Artu)

 

 

Ahoj Peťo, moc bych ti chtěla poděkovat za trpělivost se mnou. Školící centrum Hoki je super, vše krásně naučí, vysvětlí a cítíte se tam jak v bavlnce  Ještě jednou moc děkuji a do dalších let přeju školícímu centrum hodně spokojených zákaznic a studentů  Alenka

Alena H. (rekvalifikační kurz - Manikúra a modeláž nehtů gelem)

 

 

Ve studiu Hoki jsem absolvovala 9.března rekvalifikační kurz manikúra a modeláž nehtů akryl a gel vč. Nail Art, který jsem úspěšně dokončila 13.dubna. Dříve jsem neměla žádné zkušenosti s modeláží a tak jsem měla malinko obavy, ale jak se později ukázalo tak byly zbytečné. Měla jsem možnost chodit jak na ranní tak i na odpolední kurzy a poznat tak lektorku Peťu . Obě byly velmi milé a školení probíhalo vždy v přátelské atmosféře. Tímto bych chtěla oběma poděkovat za profesionální přístup, trpělivost a ochotu! Opravdu nejde nic vytknout. diky moc Klára T.

 Klára T. (rekvalifikační kurz - Manikúra a modelkáže nehtů technikou akryl a gel, Nail Art a Airbrush)

 

Ahoj Peti, 
tak jsem právě dojela i s certifikátky domů  Ještě jednou moc moc děkuju za super měsíc a doufám, že se brzy setkáme třeba na dalším kurzu. Určitě stojí za to si opět udělat výletík z Brna. 
Myrna 

 

 

Dobrý den jsem ráda,že jsem získala certifikát u Péti Klikové.Bála jsem se,že to nezvládnu,ale s pomocí Peťky a stále její dobré nálady jsem to zvládla.Vždy tu panuje dobrá a kamarádská atmosféra není se opravdu čeho bát. Chtěla bych tím to poděkovat Pétě za její trpělivost se mnou. Vřele doporučuji těm,kteří se chtějí naučit pěkné nehtíky.

Tereza P. (Rekvalifikační kurz)

 

Dobrý den,z kurzu prodlužování řas metodou řasa na řasu jsem velmi nadšená. Velmi se mi líbilo velmi vsířcné chování všech na kurzu. Moc děkuji a všem vřele doporučuji. Usmívající se Z.

Marika Z. (Kurz Pernamentní zhuštování řas technikou řasa na řasu)

 

 

Od ledna do 27.06 jsem u Péťi Klikové absolvovala kurz manikůra, modeláž nehtů technikou gel a akryl,který jsem uspěšně zakončila. Mohu všem jen a jen doporučit,prostředí je moc přátelské Péťa moc hodná, trpělivá a pořád ve veselé náladě. Odnesla jsem si spoustu dobrých rad a zkušeností.Přeji Péťe i celému centru HOKI, aby všichni klienti byli tak spokojení a nadšení jako já. Mnoho uspěchů a ať se Vám daří přeje Pavla M.

 Pavla M. (Rekvalifikační kurz - Manikúra a  modeláž nehtů technikou akryl a gel)

 

 

Ráda bych poděkovala Peťce Klikové za vstřícnost,pohostinnost a super atmosféru při kurzu, který se uskutečnil v jejím studiu 15.1.2011. Příjemné prostředí, dokonalý výklad i podrobná praktická výuka jsou zde základem úspěchu. Vřele doporučuji všem, kteří hledají profesionální přístup ze strany školitele! Peťka je stále rozesmáté sluníčko, má obrovskou trpělivost a hlavně zájem předat zkušenosti a informace dalším. Moc děkuji, Jitka.

Jitka D. (1denní kurz modeláže nehtů gelem)

 

Ve studiu Peťky Klikové jsem úspěšně absolvovala kurz manikůry, modeláže nehtů akrylem i gelem. Nehtíky jsem před tím nikdy nedělala tak jsem měla trochu obavy, které jak jsem po první hodině zjistila byly zcela zbytečné. Školení probíhalo vždy v přátelské atmosféře a to díky trpělivým a znalým lektorkám Péťe a Livi, které mi vždy všechno ochotně vysvětlily a ukázaly Tento kurz je skvělý i díky individuálnímu docházení ( jak se to komu hodí tak chodí )což je super protože jsem nic nepromeškala. To byl důvod proč jsem se rozhodla pro kurz Peťky, nikde jinde mi to nabídnuto nebylo. Mohu jen všem doporučit jak zkušeným tak začátečníkům a budete dělat krásné nehtíčky.

Tereza Č. (rekvalifikační kurz - Manikúra modeláž nehtů technikou akryl a gel)

 

 

Kurz se mi velmi líbil, výborná školitelka, trpělivé a ochotné modelky a hlavně příjemná a velmi přátelská atmosféra. Určitě doporučuji!!

Petra F. (1denní kurz modeláže nehtů gelem)

 

 

Můj dojem ze školení je velice pozitivní, školitelka Péťa, je velmi ochotná a věnuje se indivduálně každé otázce a každé účastnici kurzu. Nehtíkům se plně věnuji již 2 roky a na kurz jsem šla s vědomím, že potřebuji jen certifikát, abych mohla oficiálně zahájit živnost, ale byla jsem překvapená, kolik poznatků a dalších vědomostí jsem tu získala. Atmosféra je tu přátelská , až skoro rodinná a člověk se tu naučí starat se o ruce a nehty nejen standartně, ale do úplných detailů na profesionální úrovni, proto mohu tento kurz jen dopručit.

Tereza J. (rekvalifikační kurz: manikúra, pedikúra, modeláž nehtů akrylem a gelem)

 

 

Dlouho jsem se rozhodovala, kde vykonávat rekvalifikační kurz. Nakonec jsem se rozhodla pro Fa Hoki. Nelituji a mohu jen vřele doporučit! Naučíte se zde, pod podhledem školitelek Péti a Lívie, nejen profesionálně pracovat s nehty, ale získáte zde i mnoho přátel. Musím opravdu pochválit jak Péťu, tak Livii, protože jejich vřelý přístup je ukázkový.

Prostředí je velmi domácí a veřte, že se Vám odtud nebude chtít domů za Vašimi bženými povinnostmi :) Přeji studiu, aby se jim dařilo a Vám všem, kdo toto čtete, vzkazuji: NEVÁHEJTE A PŘIJDĚTE.

Romana H. (rekvalifikační kurz: manikúra, modeláž nehtů akrylem a gelem vč. Nail Artu)

 

 

Určitě HOKI doporučuji.Peťka dělá krásné nehtíky, je výborná školitelka prostě profesionálka. Na kurz jsem docházela s radostí , těšila jsem se, co nového se naučím. V salonu je vždy, dobře naladěná atmosféra.

Nina B. (rekvalifikační kurz: manikúra, modeláž nehtů akrylem a gelem vč. Nail Artu)

 

 

Touto cestou bych ráda nejen poděkovala Petře Klikové, ale i  doporučila studio Hoki. Absolvovala jsem zde rekvalifikační kurz na manikúru + modeláž nehtů a byla jsem nadmíru spokojená. Obrovskou výhodou je individuální přístup, možnost navštěvovat kurz kdy se vám to hodí, vyzkoušet si více materiálů, přátelská atmosféra a hlavně ochotná a milá slečna školitelka. Těch několik měsíců, které jsem kurz navštěvovala, jsem si opravdu maximálně užila. Odnesla jsem si plno nových zkušeností a příjemných zážitků, na které budu ráda vzpomínat. Studio Hoki doporučuji všem, co mají rádi upravené nehtíky, decentní styl nebo naopak touží po něčem výjimečném, za čím se každý ohlédne.

Klára H. (rekvalifikační kurz: manikúra, modeláž nehtů akrylem a gelem vč. Nail Artu)